www.AutoholowaniePoznan.pl

AUTOHOLOWANIE POZNAŃ

AUTOHOLOWANIE POZNAŃ - ZAMÓW - TEL. 789 239 116


Zapraszamy do zainteresowania się ofertą naszej firmy. Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim stażem, które świadczy swoim klientom usługi z zakresu pomocy drogowej oraz autoholowania. Nasza praktyka sprawia, iż usługi, które Państwu proponujemy są najwyższej jakości. Korzystając z naszej oferty mogą być Państwo pewni, iż Wasze zepsute auto będzie szybko, sprawnie i bezpiecznie odholowane do właściwego warsztatu.

Wysokiej jakości usługi możemy świadczyć dzięki temu, iż dysponujemy wieloma lawetami i samochodami holowniczymi, które przez cały czas są utrzymywane w należytym stanie technicznym. Na bieżąco kontrolujemy jakość naszych pojazdów po to, by w każdej chwili być gotowym udzielić Państwu profesjonalnej pomocy. Wybierając nasze usługi mogą Państwo liczyć na:  

  • udzielenie szybkiej i profesjonalnej pomocy w każdej sytuacji, 
  • holowanie samochodu zarówno z terenów Polski jak i krajów Unii Europejskiej
  • miłą i profesjonalną obsługę, 
  • wykorzystanie podczas holowania wysokiej jakości bezpiecznych pojazdów utrzymanych w bardzo dobrym stanie technicznym.

   Autoholowanie Poznań - Wielkopolska - Firma  Autoholowanie Poznań - Wielkopolska - Firma  Autoholowanie Poznań - Wielkopolska - FirmaNasze usługi świadczymy zarówno właścicielom samochodów osobowych, jak i aut dostawczych, terenowych, busów a także motocykli i quadów.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości do kontaktu z naszymi pracownikami. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani naszymi usługami. O tym, że wart skorzystać z naszej oferty świadczą między innymi pozytywne opinie dotychczasowych klientów.