www.AutoholowaniePoznan.pl

AUTOHOLOWANIE POZNAŃ

AUTOHOLOWANIE POZNAŃ - ZAMÓW - TEL. 789 239 116


Jesteśmy firmą, która od wielu lat swoim klientom oferuje wysokiej jakości usługi obejmujące autoholowanie oraz pomoc drogową. Dzięki temu, iż dysponujemy szeregiem pojazdów przystosowanych do przewozu różnego rodzaju samochodów, możemy zaproponować Państwu profesjonalny i niezwykle bezpieczny transport motocykli i Quadów, a także transport samochodów osobowych, terenowych i dostawczych oraz busów. Długie doświadczenie sprawiło, że doskonale wiemy, jakiego typu lawetę wysłać w zgłoszone przez Państwa miejsce zdarzenia. Dzięki temu możliwe jest szybkie i sprawne udzielenie odpowiedniej pomocy naszym klientom.

Oczywiście oprócz bardzo dobrej jakości lawet, które przez cały czas utrzymujemy w nienagannym stanie technicznym, możemy pochwalić się także tym, iż współpracujemy z doświadczonymi specjalistami. Zatrudniamy fachowców, którzy są specjalistami w dziedzinie naprawy i transportowania zepsutych samochodów różnego typu oraz takich fachowców, którzy wiedzą wszystko o holowaniu i naprawianiu motocykli bądź quadów. Wierzymy, iż dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość naszych usług wszystkim podróżującym polskimi i europejskimi drogami.

   Transport motocykli i Qadów Poznań - Wielkopolska  Transport motocykli i Qadów Poznań - Wielkopolska  Transport motocykli i Qadów Poznań - Wielkopolska

Nasze usługi świadczymy przez cała dobę. Zajmujemy się holowaniem samochodów przede wszystkim w okolicach Poznania i autostrady A2, ale również z terenów całej Polski oraz państw unijnych.

Dokonując wyboru usług świadczonych przez nasza firmę, wybieracie Państwo przede wszystkim:  

  • odpowiedzialność, 
  • profesjonalizm,
  • gwarancję atrakcyjnej ceny, pewność szybkiej realizacji świadczonych usług, 
  • niezawodność.