www.AutoholowaniePoznan.pl

AUTOHOLOWANIE POZNAŃ

AUTOHOLOWANIE POZNAŃ - ZAMÓW - TEL. 789 239 116


Jako firma od lat specjalizująca się w świadczeniu takich usług jak autoholowanie oraz transport różnych pojazdów, postanowiliśmy zaproponować Państwu także usługi transportu wszelkiego rodzaju maszyn rolniczych oraz budowlanych. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż by móc świadczyć tego typu usługi, trzeba dysponować odpowiednim sprzętem. Nasza firma posiada wszelkiego rodzaju maszyny i lawety, dzięki którym transport maszyn budowlanych i rolniczych jest możliwy. Gwarantujemy, iż sprzęt, jakim dysponujemy jest utrzymany w najlepszym stanie technicznym. Regularnie przeprowadzamy drobiazgowe kontrole naszych maszyn, by zawczasu usunąć ewentualne usterki.

Dzięki temu możemy zapewnić, iż realizacja każdego zlecenia będzie przebiegała bez zakłóceń. Wiemy, jak ważny jest dla naszych klientów czas i dokładamy wszelkich starań, by nasz usługi świadczone były sprawnie i szybko. Jest to możliwe nie tylko dzięki dysponowaniu odpowiednim zapleczem maszyn i lawet, ale także dzięki doświadczonej załodze. Współpracujemy jedynie z fachowcami, którzy posiadają wszelkie uprawnienia do tego, by przewozić na lawecie duże i ciężkie maszyny, jak walce, koparki czy ciągniki rolnicze.

   Transport maszyn budowlanych i rolniczych Poznań - Wielkopolska  Transport maszyn budowlanych i rolniczych Poznań - Wielkopolska  Transport maszyn budowlanych i rolniczych Poznań - Wielkopolska

Jesteśmy przekonani, iż wybierając usługi naszej firmy będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani. 

Z pewnością możemy Państwu zagwarantować:  

  • wysoką jakość usług, 
  • fachowa obsługę, 
  • wykwalifikowany personel, 
  • niezawodność, 
  • terminowość, 
  • atrakcyjne ceny oferowanych usług.

W celu poznania szczegółów naszej oferty prosimy o kontakt. Nasi pracownicy na pewno udzielą Państwu wyczerpujących informacji.