www.AutoholowaniePoznan.pl

AUTOHOLOWANIE POZNAŃ

AUTOHOLOWANIE POZNAŃ - ZAMÓW - TEL. 789 239 116


Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się świadczeniem usług autoholowania oraz pomocy drogowej. Swoją siedzibę mamy w Poznaniu, lecz z naszej pomocy skorzystać mogą wszyscy kierowcy, którym samochód odmówił posłuszeństwa na drogach polski czy Europy. Pragniemy zaproponować Państwu profesjonalne autoholowanie całodobowe kraje UE. O każdej porze dnia i nocy jesteśmy gotowi, by podjechać we wskazane przez naszego klienta miejsce i odholować jego samochód do najbliższego warsztatu lub też do warsztatu znajdującego się bliżej miejsca zamieszkania klienta. Warto skorzystać z naszych usług, ponieważ wybierając właśnie nasze przedsiębiorstwo zyskujecie Państwo gwarancję najwyższej jakości. 

Tym, co charakteryzuje naszą firmę jest między innymi:  

  • odpowiedzialność i profesjonalizm, 
  • sprawna realizacja każdego zlecenia, 
  • współpraca z doświadczonymi fachowcami posiadającymi wszelkie wymagane kwalifikacje potrzebne do wykonywanej pracy, 
  • wysoka jakość pojazdów wykorzystywanych przez nas podczas świadczenia naszych usług.

   Autoholowanie całodobowe kraje Unii Europejskiej  Autoholowanie całodobowe kraje Unii Europejskiej  Autoholowanie całodobowe kraje Unii Europejskiej

W naszej pracy korzystamy z lawet, których stan techniczny kontrolujemy na bieżąco. Dzięki temu możecie Państwo być pewni, iż będziemy gotowi jak najszybciej dojechać w miejsce, w którym nasza pomoc będzie niezbędna.

Gwarantujemy też, iż nasze usług dostępne są w atrakcyjnych cenach, które są adekwatne do wysokiej jakości obsługi, jaką Państwu zapewniamy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz, w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, do kontaktu.