www.AutoholowaniePoznan.pl

AUTOHOLOWANIE POZNAŃ

AUTOHOLOWANIE POZNAŃ - ZAMÓW - TEL. 789 239 116


Usterka samochodu lub wypadek podczas długiej trasy jest sytuacją, która zazwyczaj jest dość mocno stresująca. Warto zawczasu mieć przygotowane awaryjne numery telefonów, pod które można zadzwonić w razie niespodziewanego wydarzenia. Wśród tych numerów dobrze jest mieć taki, za pomocą którego szybko wezwie się pomoc drogową. Jeśli szukacie Państwo firmy, która oferuje autoholowanie całodobowe autostrada A2 (Poznań/Wielkopolska) zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Najlepszym dowodem na to, że warto skorzystać z usług naszego przedsiębiorstwa jest wciąż powiększająca się grupa zadowolonych klientów. Niemal codziennie udaje nam się szybko i sprawnie pomagać ludziom, których samochody odmówiły posłuszeństwa w okolicy Poznania, szczególnie na autostradzie A2. Krótki czas oczekiwania na przyjazd lawety oraz profesjonalna pomoc fachowców sprawia, że nasze usługi spotykają się z bardzo pozytywną opinią klientów. Jesteśmy przekonani, że także Państwo będziecie zadowoleni, jeśli zaistnieje konieczność, by skorzystać z naszych usług. Dysponujemy pojazdami, dzięki którym możliwe jest autoholowanie samochodów różnego typu.

   Autoholowanie całodobowe autostrada A2 Poznań - Wielkopolska  Autoholowanie całodobowe autostrada A2 Poznań - Wielkopolska  Autoholowanie całodobowe autostrada A2 Poznań - Wielkopolska

Oferujemy przewóz między innymi:  

  • samochodów osobowych,
  • samochodów dostawczych
  • busów
  • motocykli i quadów
  • samochodów terenowych.

Wszystkie wykorzystywane przez nas lawety są maszynami nowoczesnymi, utrzymanymi w nienagannym stanie technicznym. Ich obsługą zajmują się doświadczeni kierowcy. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję, że holowanie Waszego samochodu przebiegnie sprawnie i bez zakłóceń.